Main Sponsor: Official Partners:

Kontakt

Kontaktformulär

Namn

E-post

Ämne

Meddelande

Lysekil Women’s Match

Projektledare – Anna Holmdahl White – anna@sailnet.se

Projektassistent / Koordinator – Therese Hansson – therese@sailnet.se

Produktionsledare (under veckan) – Pär Nordstrand – par@sailnet.se

Marknad – Lisa Barryd – lisa@sailnet.se

Press / Media – Joakim Hermansson – media@sailnet.se

Koordinator – Logistik / Boende – Jonas Gille – jonas@sailnet.se

Koordinator – Båtar / Bilar – Sanna Mattsson – sanna.m.mattsson@gmail.com

Senior Advisor – Pelle Wikman – pelle@sailnet.se

Övriga frågor – info@sailnet.se

Stay social